kuzeyemlakgyo@gmail.com    |    0212 597 79 09

Arnavutköy'den Arsa Alınırmı? - 12-02-2016

ARNAVUTKÖYDEN ARSA ALINIR MI?

İstanbul için büyük bir adım olan Kanal İstanbul projesi ile İstanbul’da birçok ilçe de büyük bir stratejik öneme sahip olmuştur. Bundan dolayı da bu alanları kapsayan ilçelerdeki arsalarda önemli derece de bir değer artışı gözlenmektedir. Bu artışta hala devam etmekte olup yatırımcıların gözdesi olmaya devam etmektedir. Dikkatli ve derin bir araştırma sonucunda Kanal İstanbul Projesinin katkı ve değer artışı sağladığı ilçelerden en önemli stratejik konuma sahip olan ilçenin ARNAVUTKÖY olduğunu anlamak çok da zor olmamaktadır. Bu nedenle de ARNAVUTKÖY’den arsa alınır mı sorusu da doğrudan yatırımcıların aklına geliyor.

 

Kanal İstanbul Projesi içerisinde oluşturulan yeni şehir projesi konumu içerisinde yer alan ARNAVUTKÖY son zamanların en çok değer artışı yaşayan İstanbul ilçelerinden birisidir. ARNAVUTKÖY, Bağcılar Avcılar, Bakırköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Eyüp’ü kapsayan proje Arnavut köyün önemli bir stratejik konuma sahip olmasına neden oluyor. 3. Havalimanı, 3. Boğaz köprüsü projelerinin ulaşım güzergahında bulunan aynı zamanda da Yeniköy Yat Limanı bölgesinde bulunan ARNAVUTKÖY için Rezidans projeleri, alışveriş merkezleri, toplantı, konferans ve balo salonları projeleri tasarlanmıştır. Bu durum ARNAVUTKÖY’ün neredeyse baştan yaratılan bir bölge olacağını haber veriyor.

 

ARNAVUTKÖY önemli nezih bölgelerden biri haline gelmeye hazırlanıyor. Bundan dolayı planlanan projelerin tek tek hayata geçirilmesi ile birlikte her geçen gün önemi ve değeri çok daha fazla artacaktır. Aynı zamanda bu projelerden ötürü ARNAVUTKÖY önemli ulaşım merkezlerinden birisi haline geliyor. ARNAVUTKÖY-veznedar tramvay hattı ve 4 metro hattı ile birlikte ARNAVUTKÖY’e ulaşım imkanı hizmeti verilmek için toplamda 108 kilometrelik bir ARNAVUTKÖY metro hattı hizmeti için çalışmalar yapılıyor. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenlerin “ARNAVUTKÖY’den arsa alınır mı” sorusu da “evet” olarak cevaplanıyor.

En Çok Okunanlar

Son Yıllarda...

Son Yıllarda...

Kanal İstanbul Projesi Nerede...

Kanal İstanbul Projesi Nerede...

3.Boğaz Köprüsü Ne Zaman...

3.Boğaz Köprüsü Ne Zaman...

3.Havalimanı zaman bitiyor?...

3.Havalimanı zaman bitiyor?...

Arnavutköy'den Arsa...

Arnavutköy'den Arsa...