kuzeyemlakgyo@gmail.com    |    0212 597 79 09

Son Yıllarda Arnavutköy - 12-02-2016

ARNAVUTKÖY YENİ PROJELERİN BAĞLANTI NOKTASI

Son yıllarda ARNAVUTKÖY’ü saran heyecan, Kanal İstanbul Projesi herkesi hatta tüm Dünyayı etkilemeyi başardı. Daha projeler yapım aşamasındayken çoğu kişi ve kurum yerini belirledi bile. Eğer sizde iş dünyası içinde iseniz ARNAVUTKÖY'ün geleceğin iş özellikle sağlık merkezi olduğunu bilmeniz ve bunun için bir an önce yatırım yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Hem iş hem de yaşam alanı olarak en doğru ve değerli adreslerden biri olan ARNAVUTKÖY sizin de mutlaka yer almanız gereken adreslerden bir tanesidir. Tüm bu imkânlardan faydalanmak ve araştırmalarınızı yapmak istediğiniz alana sahip olmak için ARNAVUTKÖY'de Arsa adresine girerek bunun için bakabilirsiniz. Böylece arsa ile ilgili yani “ARNAVUTKÖY arsa alınır mı” ya da iş imkânı var mı gibi sorularınız bu gelişmelerden ötürü son bulabilir. Gelişmelerin merkezi olan ARNAVUTKÖY için vakit kaybetmemelisiniz.

 

ARNAVUTKÖY Belediye Başkanının daha projenin ilk duyulduğu aşamalarda yaptığı açıklamalar ile birlikte ARNAVUTKÖY arsa ve konutları önemli derecede değer kazanmaya başlamıştır. Eğer eliniz de Arnavutköy sınırları içinde bir arsa veya konut varsa ve siz bu projenin başından beri tam da bu anı bekliyorsanız Arnavutköyde Satılık Arsa adresine girerek ARNAVUTKÖY'den arsa alma durumunu araştırabilirsiniz. Hala aklınızda buna benzer sorular varsa Kanal İstanbul Projesi ve projenin hangi ilçeleri içerdiği ile ilgili araştırmaları yaparak Arnavutköy’ün ne kadar önemli ve stratejik bir konuma sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Özellikle Türkiye’de neredeyse ilk olan ekolojik olan bölge olma özelliğine sahip olan ARNAVUTKÖY elektrik üretimi ve katı atık dönüşümü için önemli adımların atıldığı bölge olarak da çok fazla dikkat çekmektedir. Hem tasarruflu hem de güzel olan yeni ARNAVUTKÖY dönüşümüne sizde dâhil olmak ve “ARNAVUTKÖY arsa alınır mı” sorusuna evet diye cevap vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

En Çok Okunanlar

Son Yıllarda...

Son Yıllarda...

Kanal İstanbul Projesi Nerede...

Kanal İstanbul Projesi Nerede...

3.Boğaz Köprüsü Ne Zaman...

3.Boğaz Köprüsü Ne Zaman...

3.Havalimanı zaman bitiyor?...

3.Havalimanı zaman bitiyor?...

Arnavutköy'den Arsa...

Arnavutköy'den Arsa...